slide1
Сервіс

СЕРВІС

З часом більшість дверних конструкцій втрачають свої естетичні та функціональні властивості. Наша компанія надає послуги реставрації дверних полотен. Заміна дверних накладок на нові, виготовлені за сучасними технологіями — це оптимальна можливість відновити стан та вигляд ваших дверей.

Ми використовуємо лише якісні матеріали: змінне покриття для дверей з автоемаллю та захистом від ультрафіолету. Це забезпечить захист виробу від вигорання на сонці, лущення та пошкодження.

Ми пропонуємо Вам:

  • Реставрацію, відновлення та монтаж різної складності вхідних дверей
  • Виїзд майстра на дім
  • Гарантії на виконання робіт
  • Швидку та якісну роботу

ДВЕРІ З МДФ-НАКЛАДКАМИ ПІД ФАРБОЮ RAL

Такі фарби забезпечують дуже якісне покриття дверей, мають відмінні експлуатаційні та есетитчні характеристики і відрізняються довговічністю. Оздоблення броньованих дверей МДФ за системою RAL зробить ваш інтер’єр особливим та сучасним. Система RAL пропонує широку палітру кольорів, різноманітних відтінків для створення вашого унікального стилю.

ПОЛІМЕРНІ ЗАКЛАДКИ

ПОЛІМЕРНІ НАКЛАДКИ на двері, що використовує компанія БРОНЬОВИК при реставрації вхідних дверей, володіють рядом властивостей і переваг, недосяжними для інших декоративних накладок

Підвищення значення твердості, що дозволяє використовувати полімер для виробників, які працюють за особливостей інших механічних завантажень
Володіє неперевершеною зносостійкістю та абразивною стійкістю.
При підвищеній твердості полімеру зберігається висока еластичність: межі деформації при розрізі не менше 350%. Це забезпечує дуже високе значення міцності: до 50 МПа.
ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ, ЩОБ ОФОРМИТИ ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

НАШІ ПАРТНЕРИ / КЛІЄНТИ